Clear Sky , 30 °C / 86 °F
organizasyon - Organizasyon

Organizasyon

dugun - Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Sizi En Mutlu Gününüze Davet Ediyoruz.

Bir Ömür Boyu Mutluluğunuz için atacağınız ilk adımda her şey kusursuz olmalı ve hiçbir hataya yer olmamalı… Bu Özel gününüzün masalsı olabilmesi için hayal gücümüzü sizler için zorluyoruz. Siz hayallerinizi bize fısıldayın sonra tüm telaşlarınızı bir kenara bırakın, en güzel gününüzü sizler için biz dizayn edelim. Size en mutlu gününüzün keyfini yaşamak kalsın.


soz - Organizasyon

Söz ve Nisan Organizasyonu

Evliliğe İlk Adımını Bizimle Atın…

Evliliğe giden ilk yolda sözünüzü ve nişanınızı unutulmaz kılmak için tecrübeli kadromuz hizmetinizde olacaktır. Söz ve Nişan organizasyonunuz ister aile arasında, ister davetli sayısına göre bütün ihtiyaçlarınızı sizin için organize edeceklerdir.


kina - Organizasyon

Kına Gecesi

Kına Gecesi Organizasyonu Güre Termal Resort, Bu mutlu gününüzü ölümsüzleştiriyoruz…

Birçok kültürün en önemli parçalarından biridir düğün törenleri. Bu törenlerin içinde yer alan ve gelinin baba evinde kalacağı son gece yapılan kına gecesi ise en duygu yüklü olanıdır. Hüzünlü, yanık bir ezgiyle söylenen ağıtlar, kına gecesinin olmazsa olmazıdır.

Kına yakmak eski islam geleneklerindendir. Geleneksel toplumlarda kınanın; eşleri birbirine sevgili yapmak amacıyla yakıldığı söylenmektedir. Kına aynı zamanda koruyucu özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır. Gelin ve davetlilerin ellerine yakılarak, evliliğin bir anlamda kutlanıp kutsanmasını sağlamaktadır.

Hüznün ve mutluluğunun bir arada yaşandığı en önemli gün, kına geceleri büyük şehirlerde ya yapılmamakta ya da yerini bekârlığa veda partilerine bırakmaktadır. Bu bilinçle yola çıkan Güre Termal Resort ekibi geleneklerimizden çok da uzaklaşmadan unutulmaz bir gece olması adına çalışıyor. Biliyoruz ki; iş ve şehir hayatının koşuşturması sizlerin böyle bir geceye yeterince hazırlanmasına izin vermiyor. Güre Termal Resort kına gecesi için her türlü organizasyonu sizler için hazırlıyor. Size sadece sevdiklerinizle Mutlu anlarınızı paylaşmak ve eğlenmek kalıyor.


gelin hamami - Organizasyon

Gelin ve Paşa Hamamı

En mutlu gününe her gecen gün her gecen saniye biraz daha yaklaşıyorsun. Yaklaştıkça heyecanın, mutluluğun ve stresin de doğal olarak artıyor. En mutlu anına yaklaşırken ise senin tek hissetmen gereken şey saf mutluluk…

Paylaş