Few Clouds , 37 °C / 98 °F
güre otelleri

Güre Otelleri

GÜRE OTELLERİ

Balıkesir ilimizin Edremit ilçesine 12 Km mesafede yer alan Güre kendine has atmosferi ile güzel şirin bir ege Balıkçı kasabasıdır. Kaz dağlarının güney yamaçlarında bulunan Güre aynı zamanda tarihi çok eskilere dayanan eşsiz taş evleri ile de Turistik cazibesi oldukça fazladır. Güre Bölgesi gerek termal kaplıcaları ile gerekse eşsiz Kazdağlarının cazibesi ve Ege denizinin mavilikleri ile birlikte hem dağ, hem termal hem de deniz keyfini bir arada yaşamanıza imkan sunmaktadır.

Güre Bölgede 12 ay turizm yoğunluğu yaşanması sebebi ile irili ve ufaklı bir çok otel, motel, pansiyon ve apart hizmeti veren turizm işletmeleri bulunmaktadır. Güre Otelleri bir kısmı termal kaplıca ve sağlık turizmi konusunda hitmet verirken geri kalan turistik işletmeler yaz turizm sezonunda yatak ve konaklama ihtiyacına yönelik hizmet vermektedir.

Güre’ de otel mi arıyorsunuz?

Güre Termal Resort Hotel Güre Otelleri içerisinde en yeni termal turistik otellerden bir tanesidir. Otelimiz geniş aile apart tarzı odaları ile geniş ve kalabalık aileler içinde otel ve konaklama hizmeti de vermektedir. Güre otelleri içerisinde 12 ay açık olan termal otellerden birkaç tanesinden biridir.

Güre Termal Resort Açık Yüzme havuzları ile birlikte kapalı termal havuzları termal spa merkezi ile birlikte size termal tatil ihtiyacınız için yeterli düzeye hizmet sunmaktadır. Güre Otelleri ve Güre Termal Oteller içerisinde konumu itibariyle kasaba merkezine ve denize yürüyüş mesafesindedir.

Güre Termal Resort Akçay Merkezine 4 km mesafede olması sebebi ile Akçay otelleri arayan bölge ziyaretçileri içinde oldukça iyi bir alternatiftir. Güre Otelleri için konaklama ihtiyaç ve talepleriniz için otelimizle irtibata geçebilirsiniz.

Güre Termal Resort
İskele Mahallesi Kaplıcalar Caddesi No: 34 Güre, Edremit/BALIKESİR
Rezervasyon İçin: 0850 490 0032

Paylaş

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 1 =