Few Clouds , 29 °C / 84 °F
11907173 934180209987028 6433995017997471281 n 750x450 - Güre Termal Düğün ve Nişan Organizasyonları

Güre Termal Düğün ve Nişan Organizasyonları

En Özel Etkinliklerin Adresi Kazdağları Güre

Düğün, Nişan, Kına Gecesi – Gelin ve Paşa Hamamları  v.b Etkinlerinin Adresi Güre Termal

Kuzey Ege Bölgesi serin suları sayesinde yaz mevsiminde tatilcilerin uğrak noktalarından biridir. Bölge yaz tatili için olduğu kadar düğün, nişan, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlar için de çok tercih edilen yerler arasındadır. Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Kazdağları’nın eteklerinde konumlanan plajları ve kaplıcalarıyla ünlü Güre de çeşitli organizasyonlar için ön plana çıkmaktadır. İstanbul’a 400 km, Bursa’ya 250 km ve Balıkesir’e 100 km uzaklıkta olan tatil yeri konumu sayesinde farklı şehirlerde yaşayanların gözdesidir. Doğal güzellikleriyle göz kamaştıran tatil beldesinde düğün, nişan gibi kapsamlı organizasyonların gerçekleştirildiği oteller bulunmaktadır.

Tatil yöresinde bulunan birçok otelde açık havuz bulunmaktadır, özellikle yaz aylarında Kazdağları Güre’de havuz başı düğün yapmak isteyen çiftlerin tercihleri arasında bu konaklama tesisleri gelmektedir. Yakın şehirlerde yaşayan veya yazlık yerlerde evlenmeyi planlayanlar için unutulmaz etkinlikler düzenlenmektedir. Düğünlerin yanı sıra söz, nişan veya kına organizasyonları için de bölge oldukça revaçtadır. İster yaz aylarında ister kış aylarında en özel etkinliklerinizi sevdiklerinizle keyifle geçirmek için bu bölgedeki tesisleri tercih edebilirsiniz. Hep arzuladığınız organizasyonunuzu oksijen seviyesiyle ön plana çıkan bu bölgede tam hayallerinizdeki gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Bölgedeki kaplıca otellerinin imkanları doğrultusunda termal alanlarda da etkinlikler düzenlenmektedir. Siz de bu alanlarda gelin hamamı ve paşa hamamı gibi özel organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Hayallerinizdeki gibi farklı bir hamam etkinliği için temiz ve hijyenik ortamlar sunulmaktadır. Seçmiş olduğunuz otelin imkanları kapsamında bu tip etkinliklerinizde yiyecek ve içecek hizmeti de alabilirsiniz.

Kurumsal ve Bireysel Etkinliklerin Adresi Güre Termal

Kazdağları’na komşu Güre’de konumlanan otellerin aktivite alanları arasında geniş eğlence salonları, toplantı odaları ve konferans salonları yer almaktadır.Bireysel özel etkinliklerin yanı sıra kurumsal etkinleriniz için de bu beldede aradığınız kriterlere uygun seçenekler bulabilirsiniz. Konaklamalı veya konaklamasız olarak düzenleyebileceğiniz şirket aktivitelerinizi doğa ile iç içe bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Kazdağları Güre’de gala yemekleri ve kapalı grup organizasyonlarınıza uygun geniş ve küçük ölçekli işletmeler yer almaktadır. İhtiyacınızı karşılayacak toplantı salonları bulunan kaplıca otelleri hem keyifli hem de verimli bir ortam sunmaktadır. Doğa ile iç içe olan bu işletmelerde yapacağınız kurumsal etkinliklerinize antik kent gezileri ve doğa yürüyüşleri de ekleyebilirsiniz.

Paylaş

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − eighteen =