Few Clouds , 37 °C / 98 °F
sedef-hastalıgi

Sedef Hastalığına iyi gelen Kaplıcalar

SEDEF HASTALIĞINA İYİ GELEN KAPLICALAR

Sedef Hastalığında Termal Tedavi
Sedef hastalığı, cilt hücrelerinin normalden bir kaç kat daha hızlı çoğalmasına neden olan bir cilt bozukluğudur. Ülkemizde de Sedef Hastalığı hasta sayısı oldukça fazladır. Bu hastalığın tedavisi için Uzman Hekim ve Doktorlarımız da Kaplıca tedavisi ve kürlerini sedef hastalığının tedavisinde yardımcı bir tedavi yöntemi olarak önermekte ve uygulamaktalar.
Edremit Güre Kaplıcaları Sedef hastalığına iyi gelmektedir. Güre Kaplıcalarının termal su analizinde Sedef hastalığının tedavisinde fayda sağlayacak minareler bakımından da oldukça zengin olduğu kanıtlanmıştır. Edremit Güre Kaplıcaları Sedef Hastalığına iyi gelen Kaplıcalarımızdan bir tanesidir.
Güre Kaplıcalarında ki radyoaktif bileşenler, organizma ve minareler cildin detoks yapmasına ve temizlenmesine yardımcı olur ve bu sayede cilt kendisini yeniler ve sedef hastalığı ve etkileri zamanla azalır.
Sedef Hastalığında Kaplıca Tedavisi banyo kürü olarak uygulanır. Sedef ve Egzama tedavisinde Doktorunuzun önereceği kür doğrultusunda Güre Termal Özel Termal aile banyolarında bu kürü uygulama imkanı bulunmaktadır. Unutmayın Doğanın şifasında daha pek çok mucize saklıdır.

Paylaş

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 1 =