Clear Sky , 31 °C / 87 °F
termal spa - Termal & Spa

Termal & Spa

turk hamami - Termal & Spa

TÜRK HAMAMI

Geçmişten günümüze kadar değerine değer katan, hatta yaşamımızın geleneksel bir öğesi olarak hayatımıza yerleşen Türk Hamamları otelimizdeki konsepti ile tatilinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır.


sauna - Termal & Spa

SAUNA

Günümüzün rahatlama odası olarak kullanılan sauna, özel ahşap malzemeleri, yağ yakma özelliği, metabolizmayı hızlandırıcı etkisi ve özel solüsyonu sayesinde misafirlerimizin rahatlamasına ve toksinlerden kurtulmasına yardımcı olacaktır.


termal havuz - Termal & Spa

TERMAL HAVUZLAR

Güre’nin şifalı kaplıca sularında yılın 365 günü Bay, Bayan ve Karma Termal Havuzlarımızda sağlık konsepti ile havuz keyfi yapmak ister misiniz? Kapalı Termal Havuzlarımızda Güre’nin Dünyaca ünlü mineralli sularından sağlığınıza sağlık katacaksınız.


termal banyo - Termal & Spa

AİLE BANYOLARI

Ailenizle rahat edebileceğiniz şekilde düşünülüp tasarlanmış olan 16 adet standart termal banyolarımızda, termal havuz ve türk hamamı keyfini aileniz ile birlikte çıkartabilirsiniz.


aromaterapi - Termal & Spa

AROMATERAPİ

Aromaterapi, bitkilerin kök, yaprak ve çiçeğinin damıtılarak elde edilen yağların hastalıkları önlemek ve oluşmuş olan hastalıkları tedavi etmek amacı ile kullanılmasıdır. Uzman uygulamalarla Aromaterapi gerek fizyolojik sorunların gerekse stres kaynaklı duygusal problemlerin çözümü için destek sağlar. Koruyucu sağlığın genelde hastalıklardan korunmak için bedeni güçlendirmeye dayandığı bilinmektedir. Günümüzde özellikle destekleyici terapi yöntemleri arasında Aromaterapinin önemli bir yeri olduğu kabul edilmektedir. Güre Termal Resort Spa & Wellness alanımızda sizin için tasarlanmış terapi küvetlerinde uzman kadrosu ile Güre Termal Resort rahatlığınız ve sağlığınız için size hizmet vermektedir.


cilt bakimi - Termal & Spa

VÜCUT VE CİLT BAKIMI

Cilt bakımı, cilt bütünlüğünü destekleyen, görünümünü iyileştiren ve cilt koşullarını hafifleten çeşitli uygulamalardır. Beslenme, aşırı güneş ışığına maruz kalmanın önlenmesi ve yumuşatıcıların uygun kullanımını içerebilir. Vücudumuzun en değerli öğesi zamana yenik düşmektedir. Alanından uzman Güre Termal Resort  Spa & Wellness ekibimiz, zamanın izlerini vücudunuzdan ve cildinizden silmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.


masaj - Termal & Spa

MASAJ UYGULAMALARI

Çağımızın hastalığı haline gelen stresten kurtulmak için yeni tedavi yöntemleri aranmaktadır. Güre Termal Resort Spa & Wellness alanında uzman terapistlerimiz ile masajın rahatlatıcı ve tedavi edici özelliğinden faydalanabilirsiniz.


vitamin bar - Termal & Spa

SPA VİTAMİN BAR

Güre Termal Resort Spa & Wellness sağlık merkezimizde bulunan vitamin bar Spa misafirlerimize doğal meyve ve sebze sularının yanı sıra bitkisel çaylarla Spa sonrası tedavinizi destekliyecektir.

Paylaş